ДІЯЛЬНІСТЬ

ПРИНЦИПИ ПРОВЕДЕННЯ «COLORS OF VOICES-КОЛЬОРИ ГОЛОСІВ» 2022

Цьогоріч, як і торік, усі конкурси у межах Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC) відбуватимуться в онлайн-форматі через карантинні обмеженя, покликані стабілізувати ситуацію із поширенням Covid-19.
 
Змагання у межах українського етапу ХХ-го Міжнародного фестивалю мов та культур проводитимуться у наступних вікових категоріях:

* «Вихованці дошкільних освітніх закладів».

    ‒ пісенний конкурс (вільний вибір композиції).

    ‒ конкурс із декламування української поезії.

* «Учні середньої і старшої школи»:

    ‒ пісенний конкурс «Кольори голосів» державною мовою;

    ‒ пісенний конкурс «Кольори голосів» іноземною (турецькою мовою).

* «Студенти вищих навчальних закладів».

   ‒ тестування на знання турецької мови на середньому рівні серед студентів, що вивчають її як іноземну.

   ‒ тестування на знання турецької мови на високому рівні серед студентів, що вивчають її як іноземну.

   ‒ конкурс із декламування турецької поезії для студентів, що вивчають турецьку мову як іноземну.

 • Онлайн-змагання у межах українського етапу ХХ-го Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC) відбуватимуться за наступним графіком:

1. Вікова категорія «Вихованці дошкільних освітніх закладів»         23.04.2022 р.                        

2. Вікова категорія «Учні середньої і старшої школи» ‒ 12.03.2022 р.:                                      

    ‒ пісенний конкурс «Кольори голосів» державною мовою у межах Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC);

    ‒ пісенний конкурс «Кольори голосів» іноземною (турецькою мовою) у межах Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC).

3. Вікова категорія «Студенти вищих навчальних закладів» ‒ 16.04.2022 р.

 • Оцінювання робіт та виступів учасників змагань здійснюватимуть члени компетентного журі, призначеного оргкомітетом українського етапу Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC).

Дедлайни для реєстрації до участі у змаганнях:

для учасників з вікової категорії «Вихованці дошкільних освітніх закладів» ‒  16.04.2022 р.;

для «Учнів середньої і старшої школи» (пісенні конкурси «Кольори голосів» у межах IFLC) ‒ 01.03.2022;

для «Студентів вищих навчальних закладів» ‒ 09.04.2022 р.

Реєстрацію необхідно пройти на сайті www.iflc.org.ua

 • Питання, стосовні ХХ-го Всеукраїнського фестивалю мов та культур у межах Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC), слід надсилати на електронну адресу festivalukr@gmail.com.
 • Результати змагань в усіх конкурсних категоріях буде оголошено на сайті www.iflc.org.ua.

ПРИНЦИПИ ПРОВЕДЕННЯ 

 • ХХ-й Міжнародний фестиваль мов та культур України ( IFLC UKRAINE) – це конкурс, учасники якого, змагаючись у дружній атмосфері, демонструють свої знання та навички.
 • Оргкомітет Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC) ретельно добирає спеціалістів, що увійдуть до складу компетентного журі. Кожен член журі є фахівцем своєї справи, що забезпечує неупереджене оцінювання результатів учасників.
 • Члени журі виставляють конкурсантам бали відповідно до критеріїв, визначених експертами. Виставивши бали особисто, вони передають заповнені бланки спеціально призначеній особі.
 • Команди, які братимуть участь в онлайн-церемонії нагородження переможців та призерів Міжнародного фестивалю мов та культур, обиратимуться членами оргкомітету IFLC. Вибір учасників не залежатиме від їхнього місця у загальному рейтингу конкурсу, тому не підлягатиме оскарженню.
 • Церемонія нагородження переможців та призерів Міжнародного фестивалю мов та культур (Iflc Ukraine) проходитиме у звичному або онлайн-форматі за рішенням оргкомітету Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC), яке базуватиметься на поточній ситуації із захворюваністю на Covid-19.
 • Права на публікацію та використання фото- та відеоматеріалів, надісланих учасниками та відібраних оргкомітетом, належать оргкомітету Міжнародного фестивалю мов та культур України(Iflc Ukraine).
 • Учасники таких конкурсних категорій, як «Пісенний конкурс» та «Конкурс із декламування поезії» повинні обов’язково надіслати фонову музику до своїх виступів на електронну адресу  festivalukr@gmail.com до останньої дати прийому матеріалів (для категорії «Вихованці дошкільних освітніх закладів» − до             16.04.2022 року; для участі у пісенному конкурсі «Кольори голосів» − до 01.03.2022 року; для категорії «Студенти вищих навчальних закладів» − до 09.04.2022 року), попередньо пройшовши реєстрацію на сайті www.iflc.org.ua.

     Аудіофайли, необхідні для участі у конкурсі, слід надсилати у форматі mp3, а відеофайли – у форматі mp4, причому їхня якість повинна бути не нижчою за 780-Р. 

ВАЖЛИВО! Названі матеріали(відео файл та фото учасник)  необхідно позначити у такий спосіб:

IFLC_НАЗВА КОНКУРСНОЇ КАТЕГОРІЇ_2022_ІМ’Я_ПРІЗВИЩЕ.

Наприклад:

IFLC_ СOV_КОЛЬОРИ ГОЛОСІВ_ТУРЕЦЬКОЮ_2022_ОЛЬГА_НАЗАРЕНКО. 

IFLC_ COV_КОЛЬОРИ ГОЛОСІВ _УКРАЇНСЬКОЮ_2022_ОЛЬГА_НАЗАРЕНКО. 

IFLC_ПІСЕННИЙ КОНКУРС_ ДОШКІЛЬНИХ ОСВІТНІХ ЗАКЛAДІВ_2022_ОЛЬГА_НАЗАРЕНКО.

IFLC_ДЕКЛАМУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЕЗІЇ_ ДОШКІЛЬНИХ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ_2022_ ОЛЬГА_НАЗАРЕНКО

IFLC_ ДЕКЛАМУВАННЯ ТУРЕЦЬКОЇ ПОЕЗІЇ_ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ_2022_ОЛЬГА_НАЗАРЕНКО.

   Оргкомітет Міжнародного фестивалю мов та культур (Iflc Ukraine) не нестиме відповідальності за технічні труднощі, які можуть виникнути внаслідок неналежного форматування матеріалу.  

 • Суддійство на кожному конкурсі здійснюватимуть щонайменше                 4 представники незалежного журі.
 • Для отримання присуджених нагород фіналістам необхідно буде відстежувати дату і час проведення церемонії нагородження переможців на сайті www.iflc.org.ua.
 • Учасник, який посяде перше місце на пісенному конкурсі серед учнів середньої школи, здобуде право представляти Україну на співочому конкурсі «Кольори голосів», ініційованому організаторами Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC).
 • Конкурсанти з вікової групи «Студенти вищих навчальних закладів» допускатимуться до участі лише в одній категорії змагань, окрім тестування з іноземної мови.
 • Учасники поетичного та пісенного конкурсів мають презентувати свої відеовиступи у національному вбранні.
 • Учасники пісенного конкурсу державною та іноземною мовою (турецькою) мовами «Кольори голосів» мають підготувати відеовиступи спеціально для участі у названому конкурсі. Старі відеозаписи не розглядатимуться.
 • Порядок нагородження учасників, що посіли призові місця у кількох категоріях: якщо учасник здобуває призові місця у кількох категоріях, його нагороджуватимуть призом у тій з них, в якій він досяг найвищого результату. Нагороду він отримає саме у цій категорії. Однак цей принцип не поширюється на медалі та сертифікати, які вручатимуться переможцеві за здобутки в усіх конкурсних категоріях.

НАГОДИ

ДЛЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ЗМАГАНЬ:

1 місце – золота медаль + сертифікат + подарунок;

2 місце – срібна медаль + сертифікат + подарунок;

3 місце – бронзова медаль + сертифікат + подарунок.

 • Результати змагань буде оголошено на сайті  www.iflc.org.ua після завершення усіх етапів. Після оголошення результатів усіх конкурсів, 14 травня 2022 року, буде проведено церемонію нагородження переможців та призерів конкурсу, яка проходитиме в очному або віддаленому форматі (онлайн) залежно від епідеміологічної ситуації з Covid-19.
 • Реєстрацію до участі у змаганнях слід проходити на офіційному порталі Міжнародного фестивалю мов та культур в Україні (Iflc Ukraine) www.iflc.org.ua, заповнивши там необхідну форму. Заявки до участі, подані у будь-який інший спосіб, не розглядатимуться. 
 • Усі питання щодо змагань можна надсилати на електронну адресу festivalukr@gmail.com.

НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕТАП МІЖНАРОДНОГО ПІСЕННОГО КОНКУРСУ 

«COLORS OF VOİCES-КОЛЬОРИ ГОЛОСІВ» (УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ) 

У МЕЖАХ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ МОВ ТА КУЛЬТУР (IFLC)

ІНСТРУКЦІЯ ДО УКРАЇНСЬКИХ ВІДБІРКОВИХ ТУРІВ ДЛЯ УЧАСНИКІВ

Вже 20 років поспіль оргкомітет Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC) ініціює в різних містах світу різноманітні творчі конкурси та шоу. У червні 2022 року названа організація проведе місцеві етапи пісенного конкурсу світового масштабу. Попереднім відбором учасників заходу опікуватиметься оргкомітет українського етапу Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC). Переможець українського відбору здобуде право представляти нашу країну на світовому гранд-фіналі конкурсу, який відбудеться в очному форматі у місті Бохумі (Німеччина).

Правила участі у відбірковому етапі

 1. Участь у відборі можуть брати учні віком від 12 до 16 років, які бажають випробувати свої сили у співах та продемонструвати свої здібності у цій сфері.
 2. Конкурсні композиції у будь-якому стилі слід виконувати українською мовою. Також можна презентувати англійсько-українські треки. До участі у змаганнях допускаються й учасники з авторськими композиціями, які не оцінюватимуться крізь приму композиторства.
 3. Обрані учасниками композиції не повинні протирічити універсальним моральним цінностям, а також мають відповідати їхній віковій групі та принципам родини,  якої вони походять. Виконавців пісень, що не відповідатимуть цим критеріям, буде дискваліфіковано.
 4. Відеозапис кожного виступу необхідно оформлювати відповідно до правил, встановлених оргкомітетом Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC). Детальну інформацію щодо вимог до оформлення відеоматеріалу можна найти на сайті www.iflc.org.ua.
 5. Відеороботи конкурсантів оцінюватиме компетентне журі, члени якого визначать18 фіналістів.
 6. Під час виступів усі учасники мають бути вдягненими в українське національне вбрання. Члени журі братимуть цей аспект до уваги у процесі оцінювання виступів.
 7. Задля уникнення непорозумінь під час оцінювання конкурсних відеовиступів учасникам слід заздалегідь подбати про оптимальне співвідношення музики та голосу у записі. Також необхідно зауважити, що матеріали, записані й відкориговані на студії, не розглядатимуться.
 8. Учасники повинні надіслати відеозаписи своїх конкурсних номерів не пізніше 1 березня 2022 року. Для початку їм необхідно зареєструватися, заповнивши форму на вказаному веб-сайті і завантаживши туди свої відеоматеріали.
 9. Етапи відбору:

1-й етап: усі кандидати повинні зареєструватися, заповнивши форму на сайті www.iflc.org.ua, до якої слід додати відеозаписи своїх виступів у національному вбранні. Остання дата прийому конкурсних відеовиступів – 1 березня 2022 року. Надіслати завантажений матеріал можна, натиснувши відповідну кнопку на сайті.

2-й етап: відеороботи усіх кандидатів з України протягом 3–4 березня 2022 року розглядатимуть члени компетентного журі Міжнародного фестивалю мов та культур (ІFLC), які визначать 18 фіналістів.

Результати відбору буде оголошено на сайті www.iflc.org.ua та на офіційних сторінках фестивалю у соцмережах 4 березня 2022 року.

3-й етап: відібрані членами журі 18 фіналістів виконають свої композиції на святковому концерті, який наживо транслюватиметься на YouTube-каналі українського етапу Міжнародного фестивалю мов та культур України (Iflc Ukraine) 12 березня 2022 року об 11:00.

 1.  Важливо, аби відеоматеріали, надіслані до участі в національному відбірковому турі співочого конкурсу (українською мовою) у межах Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC), були якісними, оскільки ті ж самі відеозаписи оцінюватимуться членами журі всесвітнього етапу конкурсу. Тому необхідно суворого дотримуватися наступних правил:
 2. тривалість відеоматеріалу не має перевищувати 3 хвилини;
 3. забороняється використання старих відеозаписів. Відео має бути новим – записаним спеціально для пісенного конкурсу «Кольори голосів»; 
 4. Аудіофайли слід подавати у форматі mp3. Відеоматеріали необхідно оформлювати у форматі mp4 (якість – 780-Р). Об’єм відеоматеріалу не має перевищувати 1 GB.
 5. композиції слід виконувати тільки наживо. Попередньо записані або оброблені постфактум пісні не допускатимуться до участі у конкурсі;
 6. кожен учасник повинен виконувати свою композиції лише у форматі караоке / інструментального треку. Виконання дуетом із автором композиції не допускається; 
 7. для запису виступів можна використовувати смартфони, планшети або комп’ютери. Для покращення якості відеозапису учасникам рекомендується забезпечити належне освітлення, спрямоване прямо на них і згори (над ними). Краще не встановлювати освітлення за учасниками. Рекомендується розміщувати записувальні пристрої трохи подалі від учасників / у такий спосіб, аби забезпечити краще звучання композиції;
 8. відеозаписи необхідно робити на основі живих виступів без обробки, прийомів міксування, накладення звукових ефектів та використання спецефектів для покращення звучання / візуалу;
 9. зйомку слід здійснювати горизонтально у форматі повного екрану. Будь ласка, переконайтеся в тому, що ваш відеоматеріал має належну якість;
 10. учасників слід знімати так, аби вони стояли чітко посередині. Також необхідно поставити їх у такий спосіб, аби було чітко видно голову та плечі; 
 11. пересвідчіться у тому, що ваше записувальне обладнання має високу якість передачі звуку. Переконайтеся у належності можливостей балансування та змішування;
 12. під час створення відеозапису не рухайте камеру: розмістіть її на конкретному фіксованому місці. Знімайте виконавця чітко;
 13. не слід здійснювати панорамну зйомку, переміщувати камеру або рухатися з нею за вокалістом; 
 14. не слід брати більший план виконавця за той, що передбачає передачу його зображення вище талії;
 15. будь ласка, уникайте всього, зазначеного нижче, адже це може стати причиною дискваліфікації:
  – не редагуйте відеоматеріал у процесі зйомки;
  – не використовуйте спецефекти, не коригуйте зображення, висвітлюючи його, додаючи ефект нечіткості зображення тощо, не прибирайте будь-які якого елементи;
  – не подавайте до участі у конкурсі попередньо записані відеоматеріали на кшталт записів живих виступів, сольних концертів, підготовлених концертних виступів або записів із конкурсів. 
 16. Як оформлювати відеоматеріал:

IFLC_COV_КОЛЬОРИ ГОЛОСІВ_ УКРАЇНСЬКОЮ_ 2022_ІМ’Я_ПРІЗВИЩЕ.

Наприклад:

IFLC_COV_ КОЛЬОРИ ГОЛОСІВ _УКРАЇНСЬКОЮ_2022_ОЛЬГА_НАЗАРЕНКО.

Журі не розглядатиме відеоматеріали, оформлені неправильно.

ПРОГРАМА ФІНАЛЬНИХ ЗАХОДІВ У МЕЖАХ УКРАЇНСЬКОГО ЕТАПУ ПІСЕННОГО КОНКУРСУ «КОЛЬОРИ ГОЛОСІВ»

1. Імена членів журі конкурсу, який наживо транслюватиметься на YouTube-каналі 12 березня 2022 року, буде оголошено 10 березня 2022 року.

2. У день проведення змагань члени компетентного журі переглядатимуть відеовиступи учасників, після чого коментуватимуть їх і виставлятимуть свої оцінки.

3. За три дні до фіналу виступи 18 фіналістів буде розміщено в Інтернеті, де протягом цих трьох днів триватиме народне онлайн-голосування за них. Глядачі матимуть можливість голосувати за учасників протягом 10–12 березня 2022 року. Народне голосування буде припинено за 2 години до початку фінального туру змагань. Оцінки глядачів складатимуть 30 % від загального результату конкурсантів, 70 % припадатимуть на бали, виставлені членами журі.

4. Остаточні результати конкурсу буде оголошено у прямому ефірі 12 березня 2022 року об 11:00.

5. Єдиний переможець українського відбіркового туру представлятиме Україну на світовому фіналі Міжнародного проходитиме в очному форматі у Німеччині.

7. Переможці українського фіналу пісенного конкурсу отримають такі нагороди:

Перше місце :  2500 UAH.

Друге місце:  2000 UAH.

Третє місце:   1500 UAH.

8. Усім учасникам буде вручено сертифікати.

9. Усі фіналісти отримають пам’ятні медалі та сертифікати.

фестивалю мов та культур  (IFLC).

6. Гранд-фінал конкурсу, що відбудеться 26 червня 2022 року,

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ У МЕЖАХ ГРАНД-ФІНАЛУ ПІСЕННОГО КОНКУРСУ У МЕЖАХ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ МОВ ТА КУЛЬТУР (IFLC)

 1. Учасник, який здобуде першість в українському відбірковому етапі пісенного конкурсу, отримає право представляти України на гранд-фіналі Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC).
 2. Якщо колегія журі виставить схвальні оцінки виступу переможця національного відбіркового етапу конкурсу, його буде запрошено представляти Україну на гранд-фіналі. Примітка: вартість авіаквитків для участі учасника у світовому фіналі конкурсу оплачуватиме сам учасник. Фіналіст конкурсу пробуде за кордоном, де долучатиметься до участі у гранд-фіналі та деяких інших заходах, ініційованих оргкомітетом Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC), близько 2-х тижнів.
 3. Переможці гранд-фіналу МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ МОВ ТА КУЛЬТУР (IFLC), який проводитиметься в очному форматі, отримають такі нагороди:

Перше місце : 1000 доларів США.

Друге місце:   750 доларів США.

Третє місце:   500 доларів США.

 • Усім учасникам буде вручено сертифікати.
 • Докладно про український етап пісенного конкурсу «Кольори голосу» у межах Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC) можна дізнатися за посиланнями:

https://intflc.org/colorsofvoices/

https://intflc.org/

Електронна адреса для запитань: info@intflc.org.

НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕТАП МІЖНАРОДНОГО ПІСЕННОГО КОНКУРСУ «COLORS OF VOІCES-КОЛЬОРИ ГОЛОСІВ»

ІНОЗЕМНОЮ МОВОЮ (ТУРЕЦЬКОЮ) У МЕЖАХ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ МОВ ТА КУЛЬТУР (IFLC)

ІНСТРУКЦІЯ ДО УКРАЇНСЬКИХ ВІДБІРКОВИХ ТУРІВ ДЛЯ УЧАСНИКІВ

Вже 20 років поспіль оргкомітет Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC) ініціює в різних містах світу різноманітні творчі конкурси та шоу. У червні 2022 року названа організація проведе місцеві етапи пісенного конкурсу світового масштабу. Попереднім відбором учасників заходу опікуватиметься оргкомітет українського етапу Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC). Переможець українського відбору здобуде право представляти нашу країну на світовому гранд-фіналі конкурсу, який відбудеться в очному форматі у місті Бохумі (Німеччина).

Правила участі у відбірковому етапі

 1. Участь у відборі можуть брати учні віком від 12 до 16 років, які бажають випробувати свої сили у співах та продемонструвати свої здібності у цій сфері.
 2. Конкурсні композиції у будь-якому стилі слід виконувати українською мовою. Також можна презентувати англійсько-українські треки. До участі у змаганнях допускаються й учасники з авторськими композиціями, які не оцінюватимуться крізь приму композиторства.
 3. Обрані учасниками композиції не повинні протирічити універсальним моральним цінностям, а також мають відповідати їхній віковій групі та принципам родини,  якої вони походять. Виконавців пісень, що не відповідатимуть цим критеріям, буде дискваліфіковано.
 4. Відеозапис кожного виступу необхідно оформлювати відповідно до правил, встановлених оргкомітетом Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC). Детальну інформацію щодо вимог до оформлення відеоматеріалу можна найти на сайті www.iflc.org.ua.
 5. Відеороботи конкурсантів оцінюватиме компетентне журі, члени якого визначать 12 фіналістів.
 6. Під час виступів усі учасники мають бути вдягненими в українське національне вбрання. Члени журі братимуть цей аспект до уваги у процесі оцінювання виступів.
 7. Задля уникнення непорозумінь під час оцінювання конкурсних відеовиступів учасникам слід заздалегідь подбати про оптимальне співвідношення музики та голосу у записі. Також необхідно зауважити, що матеріали, записані й відкориговані на студії, не розглядатимуться.
 8.  Учасники повинні надіслати відеозаписи своїх конкурсних номерів не пізніше 1 березня 2022 року. Для початку їм необхідно зареєструватися, заповнивши форму на вказаному веб-сайті і завантаживши туди свої відеоматеріали.

 • Етапи відбору:

1-й етап: усі кандидати повинні зареєструватися, заповнивши форму на сайті www.iflc.org.ua, до якої слід додати відеозаписи своїх виступів у національному вбранні. Остання дата прийому конкурсних відеовиступів – 1 березня 2022 року. Надіслати завантажений матеріал можна, натиснувши відповідну кнопку на сайті.

2-й етап: відеороботи усіх кандидатів з України протягом          3–4 березня 2022 року розглядатимуть члени компетентного журі Міжнародного фестивалю мов та культур (ІFLC), які визначать            12 фіналістів.

Результати відбору буде оголошено на сайті www.iflc.org.ua та на офіційних сторінках фестивалю у соцмережах 4 березня 2022 року.

3-й етап: відібрані членами журі 12 фіналістів виконають свої композиції на святковому концерті, який наживо транслюватиметься на YouTube-каналі українського етапу Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC) 12 березня 2022 року об 11:00.

 1.  Важливо, аби відеоматеріали, надіслані до участі в національному відбірковому турі співочого конкурсу (українською мовою) у межах Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC), були якісними, оскільки ті ж самі відеозаписи оцінюватимуться членами журі всесвітнього етапу конкурсу. Тому необхідно суворого дотримуватися наступних правил:
 2. тривалість відеоматеріалу не має перевищувати 3 хвилини;
 3. забороняється використання старих відеозаписів. Відео має бути новим – записаним спеціально для пісенного конкурсу «Кольори голосів»; 
 4. аудіофайли слід подавати у форматі mp3. Відеоматеріали необхідно оформлювати у форматі mp4 (якість – 780-Р). Об’єм відеоматеріалу не має перевищувати 1 GB.
 5. композиції слід виконувати тільки наживо. Попередньо записані або оброблені постфактум пісні не допускатимуться до участі у конкурсі;
 6. кожен учасник повинен виконувати свою композиції лише у форматі караоке / інструментального треку. Виконання дуетом із автором композиції не допускається; 
 7. для запису виступів можна використовувати смартфони, планшети або комп’ютери. Для покращення якості відеозапису учасникам рекомендується забезпечити належне освітлення, спрямоване прямо на них і згори (над ними). Краще не встановлювати освітлення за учасниками. Рекомендується розміщувати записувальні пристрої трохи подалі від учасників / у такий спосіб, аби забезпечити краще звучання композиції;
 8. відеозаписи необхідно робити на основі живих виступів без обробки, прийомів міксування, накладення звукових ефектів та використання спецефектів для покращення звучання / візуалу;
 9. зйомку слід здійснювати горизонтально у форматі повного екрану. Будь ласка, переконайтеся в тому, що ваш відеоматеріал має належну якість;
 10. учасників слід знімати так, аби вони стояли чітко посередині. Також необхідно поставити їх у такий спосіб, аби було чітко видно голову та плечі; 
 11. пересвідчіться у тому, що ваше записувальне обладнання має високу якість передачі звуку. Переконайтеся у належності можливостей балансування та змішування;
 12. під час створення відеозапису не рухайте камеру: розмістіть її на конкретному фіксованому місці. Знімайте виконавця чітко;
 13. не слід здійснювати панорамну зйомку, переміщувати камеру або рухатися з нею за вокалістом; 
 14. не слід брати більший план виконавця за той, що передбачає передачу його зображення вище талії;
 15. будь ласка, уникайте всього, зазначеного нижче, адже це може стати причиною дискваліфікації:
  – не редагуйте відеоматеріал у процесі зйомки;
  – не використовуйте спецефекти, не коригуйте зображення, висвітлюючи його, додаючи ефект нечіткості зображення тощо, не прибирайте будь-які якого елементи;
  – не подавайте до участі у конкурсі попередньо записані відеоматеріали на кшталт записів живих виступів, сольних концертів, підготовлених концертних виступів або записів із конкурсів. 
 16. Як оформлювати відеоматеріал:

IFLC_COV_КОЛЬОРИ ГОЛОСІВ_ТУРЕЦЬКОЮ_2022_ІМ’Я_ПРІЗВИЩЕ.

Наприклад:

IFLC_COV_КОЛЬОРИ ГОЛОСІВ_ТУРЕЦЬКОЮ_2022_ОЛЬГА_НАЗАРЕНКО.

Журі не розглядатиме відеоматеріали, оформлені неправильно.

ПРОГРАМА ФІНАЛЬНИХ ЗАХОДІВ У МЕЖАХ УКРАЇНСЬКОГО ЕТАПУ ПІСЕННОГО КОНКУРСУ «КОЛЬОРИ ГОЛОСІВ» (ІНОЗЕМНОЮ – ТУРЕЦЬКОЮ МОВОЮ)

1. Імена членів журі конкурсу, який наживо транслюватиметься на YouTube-каналі 12 березня 2022 року, буде оголошено 10 березня 2022 року.

2. У день проведення змагань члени компетентного журі переглядатимуть відеовиступи учасників, після чого коментуватимуть їх і виставлятимуть свої оцінки.

3. За три дні до фіналу виступи 12 фіналістів буде розміщено в Інтернеті, де протягом цих трьох днів триватиме народне онлайн-голосування за них. Глядачі матимуть можливість голосувати за учасників протягом 10–12 березня 2022 року. Народне голосування буде припинено за 2 години до початку фінального туру змагань. Оцінки глядачів складатимуть 30 % від загального результату конкурсантів, 70 % припадатимуть на бали, виставлені членами журі.

4. Остаточні результати конкурсу буде оголошено у прямому ефірі 12 березня 2022 року об 11:00.

5. Єдиний переможець українського відбіркового туру представлятиме Україну на світовому фіналі Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC).

6. Гранд-фінал конкурсу, що відбудеться 25 червня 2022 року, проходитиме в очному форматі у Німеччині.

7. Переможці українського фіналу пісенного конкурсу отримають такі нагороди:

Перше місце :  2500 UAH.

Друге місце:  2000 UAH.

Третє місце:   1500 UAH.

8. Усім учасникам буде вручено сертифікати.

9. Усі фіналісти отримають пам’ятні медалі та сертифікати.

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ У МЕЖАХ ГРАНД-ФІНАЛУ ПІСЕННОГО КОНКУРСУ У МЕЖАХ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ МОВ ТА КУЛЬТУР (IFLC)

 1. Учасник, який здобуде першість в українському відбірковому етапі пісенного конкурсу, отримає право представляти України на гранд-фіналі Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC).
 2. Якщо колегія журі виставить схвальні оцінки виступу переможця національного відбіркового етапу конкурсу, його буде запрошено представляти Україну на гранд-фіналі. Примітка: вартість авіаквитків для участі учасника у світовому фіналі конкурсу оплачуватиме сам учасник. Фіналіст конкурсу пробуде за кордоном, де долучатиметься до участі у гранд-фіналі та деяких інших заходах, ініційованих оргкомітетом Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC), близько 2-х тижнів.
 3. Переможці гранд-фіналу МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ МОВ ТА КУЛЬТУР (IFLC), який проводитиметься в очному форматі, отримають такі нагороди:

Перше місце : 1000 доларів США.

Друге місце:   750 доларів США.

Третє місце:   500 доларів США.

 • Усім учасникам буде вручено сертифікати.
 • Докладно про український етап пісенного конкурсу «Кольори голосу» у межах Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC) можна дізнатися за посиланнями:

https://intflc.org/colorsofvoices/

https://intflc.org/

Електронна адреса для запитань: info@intflc.org.