Home ПІСЕННИЙ КОНКУРС «COLORS OF VOICES- КОЛЬОРИ ГОЛОСІВ» ІНОЗЕМНОЮ МОВОЮ (ТУРЕЦЬКОЮ)

ПІСЕННИЙ КОНКУРС «COLORS OF VOICES- КОЛЬОРИ ГОЛОСІВ» ІНОЗЕМНОЮ МОВОЮ (ТУРЕЦЬКОЮ)

ІНСТРУКЦІЯ ДО УКРАЇНСЬКИХ ВІДБІРКОВИХ ТУРІВ ДЛЯ УЧАСНИКІВ

Вже 20 років поспіль оргкомітет Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC) ініціює в різних містах світу різноманітні творчі конкурси та шоу. У червні 2022 року названа організація проведе місцеві етапи пісенного конкурсу світового масштабу. Попереднім відбором учасників заходу опікуватиметься оргкомітет українського етапу Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC). Переможець українського відбору здобуде право представляти нашу країну на світовому гранд-фіналі конкурсу, який відбудеться в очному форматі у місті Бохумі (Німеччина).

Правила участі у відбірковому етапі

 1. Участь у відборі можуть брати учні віком від 12 до 16 років, які бажають випробувати свої сили у співах та продемонструвати свої здібності у цій сфері.
 2. Конкурсні композиції у будь-якому стилі слід виконувати українською мовою. Також можна презентувати англійсько-українські треки. До участі у змаганнях допускаються й учасники з авторськими композиціями, які не оцінюватимуться крізь приму композиторства.
 3. Обрані учасниками композиції не повинні протирічити універсальним моральним цінностям, а також мають відповідати їхній віковій групі та принципам родини,  якої вони походять. Виконавців пісень, що не відповідатимуть цим критеріям, буде дискваліфіковано.
 4. Відеозапис кожного виступу необхідно оформлювати відповідно до правил, встановлених оргкомітетом Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC). Детальну інформацію щодо вимог до оформлення відеоматеріалу можна найти на сайті www.iflc.org.ua.
 5. Відеороботи конкурсантів оцінюватиме компетентне журі, члени якого визначать 12 фіналістів.
 6. Під час виступів усі учасники мають бути вдягненими в українське національне вбрання. Члени журі братимуть цей аспект до уваги у процесі оцінювання виступів.
 7. Задля уникнення непорозумінь під час оцінювання конкурсних відеовиступів учасникам слід заздалегідь подбати про оптимальне співвідношення музики та голосу у записі. Також необхідно зауважити, що матеріали, записані й відкориговані на студії, не розглядатимуться.

 •  Учасники повинні надіслати відеозаписи своїх конкурсних номерів не пізніше 1 березня 2022 року. Для початку їм необхідно зареєструватися, заповнивши форму на вказаному веб-сайті і завантаживши туди свої відеоматеріали.

 • Етапи відбору:

1-й етап: усі кандидати повинні зареєструватися, заповнивши форму на сайті www.iflc.org.ua, до якої слід додати відеозаписи своїх виступів у національному вбранні. Остання дата прийому конкурсних відеовиступів – 1 березня 2022 року. Надіслати завантажений матеріал можна, натиснувши відповідну кнопку на сайті.

2-й етап: відеороботи усіх кандидатів з України протягом          3–4 березня 2022 року розглядатимуть члени компетентного журі Міжнародного фестивалю мов та культур (ІFLC), які визначать            12 фіналістів.

Результати відбору буде оголошено на сайті www.iflc.org.ua та на офіційних сторінках фестивалю у соцмережах 4 березня 2022 року.

3-й етап: відібрані членами журі 12 фіналістів виконають свої композиції на святковому концерті, який наживо транслюватиметься на YouTube-каналі українського етапу Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC) 12 березня 2022 року об 11:00.

Увага! Для якісної відеозйомки обов’язково дотримуйтесь доданих правил.

 1.  Важливо, аби відеоматеріали, надіслані до участі в національному відбірковому турі співочого конкурсу (українською мовою) у межах Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC), були якісними, оскільки ті ж самі відеозаписи оцінюватимуться членами журі всесвітнього етапу конкурсу. Тому необхідно суворого дотримуватися наступних правил:
 2. тривалість відеоматеріалу не має перевищувати 3 хвилини;
 3. забороняється використання старих відеозаписів. Відео має бути новим – записаним спеціально для пісенного конкурсу «Кольори голосів»; 
 4. аудіофайли слід подавати у форматі mp3. Відеоматеріали необхідно оформлювати у форматі mp4 (якість – 780-Р). Об’єм відеоматеріалу не має перевищувати 1 GB.
 5. композиції слід виконувати тільки наживо. Попередньо записані або оброблені постфактум пісні не допускатимуться до участі у конкурсі;
 6. кожен учасник повинен виконувати свою композиції лише у форматі караоке / інструментального треку. Виконання дуетом із автором композиції не допускається; 
 7. для запису виступів можна використовувати смартфони, планшети або комп’ютери. Для покращення якості відеозапису учасникам рекомендується забезпечити належне освітлення, спрямоване прямо на них і згори (над ними). Краще не встановлювати освітлення за учасниками. Рекомендується розміщувати записувальні пристрої трохи подалі від учасників / у такий спосіб, аби забезпечити краще звучання композиції;
 8. відеозаписи необхідно робити на основі живих виступів без обробки, прийомів міксування, накладення звукових ефектів та використання спецефектів для покращення звучання / візуалу;
 9. зйомку слід здійснювати горизонтально у форматі повного екрану. Будь ласка, переконайтеся в тому, що ваш відеоматеріал має належну якість;
 10. учасників слід знімати так, аби вони стояли чітко посередині. Також необхідно поставити їх у такий спосіб, аби було чітко видно голову та плечі; 
 11. пересвідчіться у тому, що ваше записувальне обладнання має високу якість передачі звуку. Переконайтеся у належності можливостей балансування та змішування;
 12. під час створення відеозапису не рухайте камеру: розмістіть її на конкретному фіксованому місці. Знімайте виконавця чітко;
 13. не слід здійснювати панорамну зйомку, переміщувати камеру або рухатися з нею за вокалістом; 
 14. не слід брати більший план виконавця за той, що передбачає передачу його зображення вище талії;
 15. будь ласка, уникайте всього, зазначеного нижче, адже це може стати причиною дискваліфікації:
  – не редагуйте відеоматеріал у процесі зйомки;
  – не використовуйте спецефекти, не коригуйте зображення, висвітлюючи його, додаючи ефект нечіткості зображення тощо, не прибирайте будь-які якого елементи;
  – не подавайте до участі у конкурсі попередньо записані відеоматеріали на кшталт записів живих виступів, сольних концертів, підготовлених концертних виступів або записів із конкурсів. 

 1. Як оформлювати відеоматеріал:

IFLC_COV_ТУРЕЦЬКОЮ МОВОЮ_2022_ІМ’Я_ПРІЗВИЩЕ.

Наприклад:

IFLC_COV_ТУРЕЦЬКОЮ МОВОЮ_2022_ОЛЬГА_НАЗАРЕНКО.

Журі не розглядатиме відеоматеріали, оформлені неправильно.

ПРОГРАМА ФІНАЛЬНИХ ЗАХОДІВ У МЕЖАХ УКРАЇНСЬКОГО ЕТАПУ ПІСЕННОГО КОНКУРСУ «КОЛЬОРИ ГОЛОСІВ» (ІНОЗЕМНОЮ – ТУРЕЦЬКОЮ МОВОЮ)

1. Імена членів журі конкурсу, який наживо транслюватиметься на YouTube-каналі 12 березня 2022 року, буде оголошено 10 березня 2022 року.

2. У день проведення змагань члени компетентного журі переглядатимуть відеовиступи учасників, після чого коментуватимуть їх і виставлятимуть свої оцінки.

3. За три дні до фіналу виступи 12 фіналістів буде розміщено в Інтернеті, де протягом цих трьох днів триватиме народне онлайн-голосування за них. Глядачі матимуть можливість голосувати за учасників протягом 10–12 березня 2022 року. Народне голосування буде припинено за 2 години до початку фінального туру змагань. Оцінки глядачів складатимуть 30 % від загального результату конкурсантів, 70 % припадатимуть на бали, виставлені членами журі.

4. Остаточні результати конкурсу буде оголошено у прямому ефірі 12 березня 2022 року об 11:00.

5. Єдиний переможець українського відбіркового туру представлятиме Україну на світовому фіналі Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC).

6. Гранд-фінал конкурсу, що відбудеться 26 червня 2022 року, проходитиме в очному форматі у Німеччині.

7. Переможці українського фіналу пісенного конкурсу отримають такі нагороди:

Перше місце :  2500 UAH.

Друге місце:  2000 UAH.

Третє місце:   1500 UAH.

8. Усім учасникам буде вручено сертифікати.

9. Усі фіналісти отримають пам’ятні медалі та сертифікати.