ЗАГАЛЬНІ ПОЯСНЕННЯ 2019

ЗАГАЛЬНІ ПОЯСНЕННЯ

 • Конкурси у межах XVII-го Всеукраїнського Фестивалю мов та культур проводитимуться турецькою та українською мовами.
 • Змагання у межах XVIІ-го Всеукраїнського Фестивалю мов та культур  відбуватимуться у таких вікових категоріях: «Вихованці дошкільних освітніх закладів», «Учні початкової школи», «Учні середньої і старшої школи», а також «Студенти вищих навчальних закладів».
 • Змагання (пісенний конкурс, конкурс із декламування поезії, а також змагання у категорії «Народні танці») у віковій категорії

«Вихованці дошкільних освітніх закладів» проводитимуться  

                                       у Києві 25.04.2019 року;

у категорії «Учні початкової, середньої і старшої школи» −

                                       у Києві 06.04.2019 року;

у категорії «Учні вищих навчальних закладів»

                                        у Києві 20.04.2019 року.

            УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ XVIІ-го ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ МОВ ТА КУЛЬТУР ВІДБУДЕТЬСЯ У КИЄВІ У ТРАВНІ 2019 РОКУ.

 • Оцінювання робіт і виступів учасників Всеукраїнського Фестивалю мов та культур здійснюватиме компетентне журі, обране оргкомітетом названого конкурсу. Результати оцінювання не оскаржуються. Оргкомітет може звернутися до представників переможців для отримання документів щодо підтвердження віку дитини.
 • Для участі у конкурсі конкурсанти вікової категорії «Вихованці дошкільних освітніх закладів» мусять зареєструватися на сайті www.iflc.org.ua до 10.04.2019 року, учасники в категорії «Учні початкової, середньої і старшої школи» − до 20.03.2019 року, а конкурсанти з вікової групи «Студенти вищих навчальних закладів» −  до 10.04.2019 року.
 • Учасники змагань із виконання пісень, декламування поезії, а також конкурсанти категорії «Народні танці» повинні надіслати на електронну адресу festivalukr@gmail.com  остаточні варіанти фонової музики до своїх виступів, дотримуючись таких термінів:

«Вихованці дошкільних освітніх закладів» − до 10.04.2019 року.

«Учні молодшої, середньої і старшої школи» − до 20.03.2019 року.

«Студенти вищих навчальних закладів» − до 10.04.2019 року.

Учасникам з усіх вікових категорій необхідно мати записи фонової музики при собі й у день змагання.

 • Якщо у вас виникнуть запитання, пов’язані з XVІІ-м Всеукраїнським Фестивалем мов та культур, Ви можете поставити їх, надіславши листа на електронну адресу festivalukr@gmail.com.
 • Результати змагань буде оголошено на сайті www.iflc.org.ua.
 • Учасники з усіх вікових категорій («Вихованці дошкільних освітніх закладів», Учні початкової школи», «Учні середньої і старшої школи», а також «Студенти вищих навчальних закладів») можуть змагатися максимум у двох конкурсних категоріях.
 • Учасники змагань в усіх категоріях повинні бути одягнені в національне вбрання.
 •