ЗАГАЛЬНІ ПОЯСНЕННЯ 2018

ЗАГАЛЬНІ ПОЯСНЕННЯ

  • Конкурси у межах українського фіналу Міжнародного фестивалю мов та культур проводитимуться турецькою та українською мовами.
  • Змагання у межах українського фіналу XVI-го Міжнародного фестивалю мов та культур відбуватимуться у таких вікових категоріях: «Вихованці дошкільних освітніх закладів», «Учні початкової школи», «Учні середньої і старшої школи», а також «Студенти вищих навчальних закладів».
  • Змагання (конкурси з написання твору, декламування поезії, а також у категорії «Народні танці») у віковій категорії

«Вихованці дошкільних освітніх закладів» проводитимуться у такі дати:

Львів – 24.02.2018 року;

Київ – 17.02.2018 року;

Одеса – 07.04.2018 року.

 «Учні початкової, середньої і старшої школи»:

Львів – 14.04.2018 року;

 Київ –  24.03.2018 року;

Одеса – 18.11.2017 року.

«Учні вищих навчальних закладів» (студенти університетів та відвідувачі курсів турецької мови по всій Україні):

Київ – 21.04.2018 року.

«Учні молодшої, середньої і старшої школи» (конкурсна категорія «Народні танці»):

 Львів – 14.04.2018 року;

Київ – 17.03.2018 року.

 

  • РОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ УКРАЇНСЬКОГО ЕТАПУ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ МОВ ТА КУЛЬТУР ВІДБУДЕТЬСЯ  У КИЄВІ У ТРАВНІ 2018 РОКУ.
  • Оцінювання робіт і виступів учасників Міжнародного фестивалю мов та культур здійснюватиме компетентне журі, обране оргкомітетом українського етапу названого конкурсу.
  • Результати змагань буде оголошено на сайті www.iflc.org.ua.
  • Учасники конкурсів із виконання пісень, декламування поезії, а також конкурсанти категорії «Народні танці» мають до 15.02.2018 року надіслати на адресу turkoluk@gmail.com аудіозаписи, що звучатимуть під час їхніх виступів (фонову музику). Аудіозаписи необхідно мати при собі і в день проведення конкурсів. Ці вимоги стосуються учасників з усіх вікових  категорій.
  • Якщо у Вас виникнуть запитання, пов’язані з українським фіналом XVІ-го Міжнародного фестивалю мов та культур, Ви можете поставити їх, надіславши листа на електронну адресу turkoluk@gmail.com.
  • Попередньо передивившись й оцінивши виступи учнів початкової, середньої і старшої школи у таких категоріях, як «Конкурс із виконання української пісні», «Конкурс із декламування української поезії» та «Народні танці», компетентне журі українського фіналу Міжнародного фестивалю мов та культур обере переможців у загальнонаціональному масштабі (учасників, що посядуть перші місця у загальноукраїнському рейтингу). Учасники, що виборють першість у названих категоріях, отримають призи і продемонструють свої виступи на урочистій церемонії нагородження переможців, що пройде у Києві у травні 2018 року.
  • Учасники змагань в усіх категоріях повинні бути одягнені в національне вбрання.