Результати українського етапу XV-го Міжнародного фестивалю мов та культур

 
 

 

 

I місце

 

КАТЕГОРІЯ «ВИХОВАНЦІ ДОШКІЛЬНИХ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ»

КАТЕГОРІЯ

ІМ'Я ТА ПРІЗВИЩЕ

ШКОЛА

КОНКУРС МАЛЮНКІВ

 Аліса Жижера

ДНЗ «Євроленд»

КОНКУРС НА КРАЩЕ ВИКОНАННЯ ПІСНІ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ

Ольга Нечипоренко

ДНЗ № 388

ЗМАГАННЯ З НАРОДНИХ ТАНЦІВ

ШДС «Поділля»

ШДС «Поділля»

КОНКУРС ІЗ ДЕКЛАМУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЕЗІЇ

Катерина Двигун

ДНЗ № 163

КАТЕГОРІЯ «УЧНІ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ»

КОНКУРС ІЗ ШВИДКОГО ПРОЧИТАННЯ КНИГИ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ТУРЕЦЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

Мустафа Абдуллаєв

Міжнародна школа «Меридіан»

КОНКУРС ІЗ ШВИДКОГО ПРОЧИТАННЯ КНИГИ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО Є НОСІЯМИ ТУРЕЦЬКОЇ МОВИ

Іхсан Кес

Міжнародна школа «Меридіан»

КОНКУРС ІЗ ДЕКЛАМУВАННЯ ТУРЕЦЬКОЇ ПОЕЗІЇ СЕРЕД УЧНІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ТУРЕЦЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

Володимир Дегірменджі

Міжнародна школа «Меридіан»

 

ПІДКАТЕГОРІЯ «КОНКУРСИ, В ЯКИХ ЗНАННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ НЕ Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ»

КОНКУРС НА КРАЩЕ ВИКОНАННЯ ПІСНІ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ

Єва Бондар

Школа естрадного виконавства «Dream School»

КОНКУРС ІЗ ДЕКЛАМУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЕЗІЇ

Володимир Дегірменджі

Міжнародна школа «Меридіан»

КОНКУРС ІЗ ДЕКЛАМУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЕЗІЇ

Ярослав Макаревич

НВК «Оболонь»

КОНКУРС МАЛЮНКІВ

Єва Строєва

КДАМ

ЗМАГАННЯ З НАРОДНИХ ТАНЦІВ

школа І ступеня № 295

школа І ступеня № 295

КАТЕГОРІЯ «УЧНІ СЕРЕДНЬОЇ І СТАРШОЇ ШКІЛ»

КОНКУРС ІЗ УСНОГО МОВЛЕННЯ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ТУРЕЦЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

Діана Лісенко

Школа-ліцей  «Чорноморський»

КОНКУРС ІЗ ВИКОНАННЯ ТУРЕЦЬКОЇ ПІСНІ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ТУРЕЦЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

Ніна Бойкова

Гімназія № 315

КОНКУРС ІЗ ПИСЬМА СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО Є НОСІЯМИ ТУРЕЦЬКОЇ МОВИ

Рана Чіфтчілер

Міжнародна школа «Меридіан»

КОНКУРС ІЗ УСНОГО МОВЛЕННЯ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ УКРАЇНСЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

(1 ГРУПА)

Мохаммад Аршад

Школа-ліцей  «Чорноморський»

КОНКУРС ІЗ УСНОГО МОВЛЕННЯ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ УКРАЇНСЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

(2 ГРУПА)

Володимир Дегірменджі

Міжнародна школа «Меридіан»

 

ПІДКАТЕГОРІЯ «КОНКУРСИ, В ЯКИХ ЗНАННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ НЕ Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ»

КОНКУРС НА КРАЩЕ ВИКОНАННЯ ПІСНІ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ

Ніна Бойкова

Гімназія № 315

КОНКУРС ІЗ ДЕКЛАМУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЕЗІЇ

Єлизавета Бугар

Спеціалізована школа № 317

КОНКУРС МАЛЮНКІВ

Єва Замула

Міжнародна школа «Меридіан»

ЗМАГАННЯ З НАРОДНИХ ТАНЦІВ

Зразковий вокально-хореографічний ансамбль «ВЕСЕЛІ ЧЕРЕВИЧКИ»

Зразковий вокально-хореографічний ансамбль «ВЕСЕЛІ ЧЕРЕВИЧКИ»

КАТЕГОРІЯ «СТУДЕНТИ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ»

КОНКУРС ІЗ НАПИСАННЯ ОПОВІДАНЬ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ТУРЕЦЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

Дмитро Тимощенко

Київський університет імені

 Бориса Грінченка

КОНКУРС-ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ТУРЕЦЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

Оксана Доканова

НПУ ім. М. П. Драгоманова

КОНКУРС ІЗ УСНОГО МОВЛЕННЯ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ТУРЕЦЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

Оксана Доканова

НПУ ім. М. П. Драгоманова

КОНКУРС ІЗ УСНОГО МОВЛЕННЯ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ТУРЕЦЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

Світлана Вох

НПУ ім. М. П. Драгоманова

КОНКУРС ІЗ ПИСЬМА СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ТУРЕЦЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

Світлана Вох

НПУ ім. М. П. Драгоманова

КОНКУРС ІЗ ДЕКЛАМУВАННЯ ТУРЕЦЬКОЇ ПОЕЗІЇ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ТУРЕЦЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

Христина Зарічинська

НПУ ім. М. П. Драгоманова

КОНКУРС ІЗ УСНОГО МОВЛЕННЯ СЕРЕД УЧАСНИКІВ ТЮРКСЬКОГО ПОХОДЖЕННЯ

Віра Аврамова

Південноукраїнський національний педагогічний університет імені

К. Д. Ушинського

КОНКУРС ІЗ ПИСЬМА СЕРЕД УЧАСНИКІВ ТЮРКСЬКОГО ПОХОДЖЕННЯ

Іляха Гусейнова

Південноукраїнський національний педагогічний університет імені

К. Д. Ушинського

КОНКУРС ІЗ НАПИСАННЯ ОПОВІДАНЬ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО Є НОСІЯМИ ТУРЕЦЬКОЇ МОВИ

Бюшра Нур Озкурт

Київський університет імені

 Бориса Грінченка

 

 

II місце

     

КАТЕГОРІЯ «ВИХОВАНЦІ ДОШКІЛЬНИХ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ»

КАТЕГОРІЯ

ІМ'Я ТА ПРІЗВИЩЕ

ШКОЛА

КОНКУРС МАЛЮНКІВ

Вʼячеслав Можейко

ДНЗ № 34 м. Бердянська

КОНКУРС НА КРАЩЕ ВИКОНАННЯ ПІСНІ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ

Саід Яман, Аліна Хрелья

ДНЗ МДС «Меридіан»

ЗМАГАННЯ З НАРОДНИХ ТАНЦІВ

ДНЗ № 142

ДНЗ № 142

КОНКУРС ІЗ ДЕКЛАМУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЕЗІЇ

Марія Кіяш

ДНЗ МДС «Меридіан»

КАТЕГОРІЯ «УЧНІ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ»

КОНКУРС ІЗ ШВИДКОГО ПРОЧИТАННЯ КНИГИ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ТУРЕЦЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

Діляра Алтинкая

Школа-ліцей «Чорноморський»

КОНКУРС ІЗ ШВИДКОГО ПРОЧИТАННЯ КНИГИ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО Є НОСІЯМИ ТУРЕЦЬКОЇ МОВИ

Неваль Севде Ертуран

Школа-ліцей «Чорноморський»

КОНКУРС ІЗ ДЕКЛАМУВАННЯ ТУРЕЦЬКОЇ ПОЕЗІЇ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО Є НОСІЯМИ ТУРЕЦЬКОЇ МОВИ

Джем Джеляль Чолак-Килич

Школа-ліцей «Чорноморський»

ПІДКАТЕГОРІЯ «КОНКУРСИ, В ЯКИХ ЗНАННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ НЕ Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ»

КОНКУРС НА КРАЩЕ ВИКОНАННЯ ПІСНІ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ

Роман Присмицький

Спеціалізована школа № 16

КОНКУРС ІЗ ДЕКЛАМУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЕЗІЇ

Софія Шрамченко

Приватне підприємство «Спеціалізована школа «Тріумф»

КОНКУРС МАЛЮНКІВ

Віолета Левицька

Міжнародна школа «Меридіан»

ЗМАГАННЯ З НАРОДНИХ ТАНЦІВ

Середня загальноосвітня школа № 230

Середня загальноосвітня школа № 230

 

КАТЕГОРІЯ «УЧНІ СЕРЕДНЬОЇ І СТАРШОЇ ШКІЛ»

КОНКУРС ІЗ УСНОГО МОВЛЕННЯ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ТУРЕЦЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

Жаклін Алі

Школа-ліцей «Чорноморський»

КОНКУРС НА КРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТУРЕЦЬКОЇ ПІСНІ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ТУРЕЦЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

Діана Лісенко

Школа-ліцей «Чорноморський»

КОНКУРС ІЗ ДЕКЛАМУВАННЯ ТУРЕЦЬКОЇ ПОЕЗІЇ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ТУРЕЦЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

Олександр Радченко

Міжнародна школа «Меридіан»

КОНКУРС ІЗ ПИСЬМА СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО Є НОСІЯМИ ТУРЕЦЬКОЇ МОВИ

Сена Озтюрк

 

КОНКУРС ІЗ УСНОГО МОВЛЕННЯ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ УКРАЇНСЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

(1 ГРУПА)

Маріам Накашидзе

Школа-ліцей «Чорноморський»

Талех Байрамов

Міжнародна школа «Меридіан»

КОНКУРС ІЗ УСНОГО МОВЛЕННЯ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ УКРАЇНСЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

(2ГРУПА)

Поліна Качмаз

Школа-ліцей «Чорноморський»

ПІДКАТЕГОРІЯ «КОНКУРСИ, В ЯКИХ ЗНАННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ НЕ Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ»

КОНКУРС НА КРАЩЕ ВИКОНАННЯ ПІСНІ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ

Валерія Христюк

Переяслав-Хмельницька ДМШ ім.

Павла Синиці

КОНКУРС ІЗ ДЕКЛАМУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЕЗІЇ

Катерина Фєдєшова

СШ № 193

КОНКУРС МАЛЮНКІВ

Олександра Солоніна              

ЦПР «Мрія»

КАТЕГОРІЯ «СТУДЕНТИ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ»

КОНКУРС ІЗ НАПИСАННЯ ОПОВІДАНЬ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ТУРЕЦЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

Каміла Конушева

НПУ ім. М. П. Драгоманова

КОНКУРС-ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ТУРЕЦЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

Юлія Берлінська

Південноукраїнський національний педагогічний університет імені

К. Д. Ушинського

КОНКУРС ІЗ УСНОГО МОВЛЕННЯ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ТУРЕЦЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

Ольга Тертій

НПУ ім. М. П. Драгоманова

КОНКУРС ІЗ ПИСЬМА СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ТУРЕЦЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

Валерія Буракова

НПУ ім. М. П. Драгоманова

КОНКУРС ІЗ ДЕКЛАМУВАННЯ ТУРЕЦЬКОЇ ПОЕЗІЇ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ТУРЕЦЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

 Оксана Доканова

НПУ ім. М. П. Драгоманова

КОНКУРС ІЗ УСНОГО МОВЛЕННЯ СЕРЕД УЧАСНИКІВ ТЮРКСЬКОГО ПОХОДЖЕННЯ

 Сабіна Сафарова

НПУ ім. М. П. Драгоманова

КОНКУРС ІЗ НАПИСАННЯ ОПОВІДАНЬ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО Є НОСІЯМИ ТУРЕЦЬКОЇ МОВИ

Жале Мірзаммедова

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

 

                                                                                              III місце

     

КАТЕГОРІЯ «ВИХОВАНЦІ ДОШКІЛЬНИХ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ»

КАТЕГОРІЯ

ІМ'Я ТА ПРІЗВИЩЕ

ШКОЛА

КОНКУРС МАЛЮНКІВ

Забава Спасібо

ДНЗ «Меридіан»

КОНКУРС НА КРАЩЕ ВИКОНАННЯ ПІСНІ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ

Еліна Ялова

ДНЗ № 486

КОНКУРС ІЗ НАРОДНИХ ТАНЦІВ

ДНЗ № 482 «Витоки»

ДНЗ № 482 «Витоки»

КОНКУРС ІЗ ДЕКЛАМУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЕЗІЇ

Єлизавета Ковальчук

ДНЗ № 162

КАТЕГОРІЯ «УЧНІ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ»

КОНКУРС ІЗ ШВИДКОГО ПРОЧИТАННЯ КНИГИ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ТУРЕЦЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

Хасбазар Гоомарал

Школа-ліцей «Чорноморський»

КОНКУРС ІЗ ШВИДКОГО ПРОЧИТАННЯ КНИГИ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО Є НОСІЯМИ ТУРЕЦЬКОЇ МОВИ

Зехра Хишир

Міжнародна школа «Меридіан»

КОНКУРС ІЗ ДЕКЛАМУВАННЯ ТУРЕЦЬКОЇ ПОЕЗІЇ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ТУРЕЦЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

Софія Сергеєва

Школа-ліцей «Чорноморський»

ПІДКАТЕГОРІЯ «КОНКУРСИ, В ЯКИХ ЗНАННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ НЕ Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ»

КОНКУРС НА КРАЩЕ ВИКОНАННЯ ПІСНІ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ

Кароліна Музиченко

НВК «Оболонь»

КОНКУРС ІЗ ДЕКЛАМУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЕЗІЇ

Поліна Бойко

СШДС «Золотий ключик»

КОНКУРС МАЛЮНКІВ

Чжен Лин

Школа-ліцей «Чорноморський»

ЗМАГАННЯ З НАРОДНИХ ТАНЦІВ

Зразковий дитячий театр танцю «ЛЕВЕНЯ» 58-го будинку

Зразковий дитячий театр танцю «ЛЕВЕНЯ» 58-го будинку

КАТЕГОРІЯ «УЧНІ СЕРЕДНЬОЇ І СТАРШОЇ ШКІЛ»

КОНКУРС ІЗ УСНОГО МОВЛЕННЯ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ТУРЕЦЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

Мохаммад Аршад

Школа-ліцей «Чорноморський»

КОНКУРС НА КРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТУРЕЦЬКОЇ ПІСНІ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ТУРЕЦЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

Софія Сергеєва

Школа-ліцей «Чорноморський»

КОНКУРС ІЗ ПИСЬМА СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО Є НОСІЯМИ ТУРЕЦЬКОЇ МОВИ

Сювейда Йилдиз

Міжнародна школа «Меридіан»

Зехра Гюрнур Ердогду

Міжнародна школа «Меридіан»

Сюмейра Тюркхан

Міжнародна школа «Меридіан»

КОНКУРС ІЗ УСНОГО МОВЛЕННЯ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ УКРАЇНСЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

(1 ГРУПА)

Емін М. Мамадов

Міжнародна школа «Меридіан»

КОНКУРС ІЗ УСНОГО МОВЛЕННЯ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ УКРАЇНСЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

(2 ГРУПА)

Наджла Асфар

Міжнародна школа «Меридіан»

ПІДКАТЕГОРІЯ «КОНКУРСИ, В ЯКИХ ЗНАННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ НЕ Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ»

КОНКУРС НА КРАЩЕ ВИКОНАННЯ ПІСНІ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ

Олександр Балабанов

Школа естрадного виконавства «Dream School»

КОНКУРС ІЗ ДЕКЛАМУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЕЗІЇ

Карина Заєць

Київська Гімназія східних мов № 1

КОНКУРС МАЛЮНКІВ

Яна Яцюк

Школа № 139

Лідія Гураль

Коледж ім. Б. Грінченка

 

КАТЕГОРІЯ «СТУДЕНТИ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ»

КОНКУРС ІЗ НАПИСАННЯ ОПОВІДАНЬ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ТУРЕЦЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

Анна Мозгова

Київський університет імені

 Бориса Грінченка

КОНКУРС-ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ТУРЕЦЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

Юлія Багрій

НПУ ім. М. П. Драгоманова

КОНКУРС ІЗ УСНОГО МОВЛЕННЯ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ТУРЕЦЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

Олена Новохацька

НПУ ім. М. П. Драгоманова

КОНКУРС ІЗ ПИСЬМА СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ТУРЕЦЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

Оксана Доканова

НПУ ім. М. П. Драгоманова

КОНКУРС ІЗ ДЕКЛАМУВАННЯ ТУРЕЦЬКОЇ ПОЕЗІЇ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ТУРЕЦЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

Віра Аврамова

Південноукраїнський національний педагогічний університет імені

К. Д. Ушинського

КОНКУРС ІЗ УСНОГО МОВЛЕННЯ СЕРЕД УЧАСНИКІВ ТЮРКСЬКОГО ПОХОДЖЕННЯ

Айгюн Яшар Гизи

Південноукраїнський національний педагогічний університет імені

К. Д. Ушинського

КОНКУРС ІЗ НАПИСАННЯ ОПОВІДАНЬ СЕРЕД УЧАСНИКІВ, ЩО Є НОСІЯМИ ТУРЕЦЬКОЇ МОВИ

Кюбра Уяник

Південноукраїнський національний педагогічний університет імені

К. Д. Ушинського

Філіз Мейдан

Київський університет імені

 Бориса Грінченка