РЕЗУЛЬТАТИ XVII-ГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ МОВ ТА КУЛЬТУР

(Переможці  XVII Всеукраїнського фестивалю мов та культур!   О 16.05.2019 року з 16.00 за адресою: бульвар Академіка Вернадського, 16-B, Київ, 02000)

КАТЕГОРІЯ «ВИХОВАНЦІ ДОШКІЛЬНИХ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ»

КАТЕГОРІЯ «ПІСНЯ»

Місце

Прізвище, ім’я

Дошкільний заклад

Медаль

І

Різник Софія

ЗДО № 188 «Ластівка»

Золото

ІІ

Малишева Єва

ШДС «Поділля»

Срібло

ІІІ

Потапова Настя

ДНЗ МДС «Меридіан»

Бронза

 

КАТЕГОРІЯ «ДЕКЛАМУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЕЗІЇ»

Місце

Прізвище, ім’я

Дошкільний заклад

Медаль

І

Плешка Аня

ШДС «Поділля»

Золото

ІI

Панченко Зоряна

ДНЗ № 142

Срібло

ІІI

Масльон Марія

ШДС «Євроленд»

Бронза

 

КАТЕГОРІЯ «ТАНЦІ»

Місце

Назва танцю

Дошкільний заклад

Медаль

І

«Діти України»

ДНЗ № 142

Золото

ІІ

«Я люблю співати»

ЗДО № 763

Срібло

ІІI

«Віртуальна реальність»

ДНЗ № 482 «Витоки»

Бронза

ІІІ

«Ми щасливі діти»

ШДС «Євроленд»

 

Бронза

 

 

КАТЕГОРІЯ «КОНКУРС МАЛЮНОК»

Місце

Прізвище, ім’я

Дошкільний заклад

Медаль

І

Журавльова Анісія

ДНЗ № 63

Золото

 

I

Аслан Ісмаїл Керем

ДНЗ МДС «Меридіан»

Золото

 

ІІ

Зайченко Даша

ДНЗ МДС «Меридіан»

Срібло

 

ІІ

Федорич  Женя

ЗДО № 188 «Ластівка»

Срібло

 

ІІ

Саковський Марк

ЗДО № 98

Срібло

 

ІІІ

Нор Мілана

ДНЗ № 63

Бронза

 

ІІІ

Крисенко Віталій

ЗДО № 98

Бронза

 

ІІІ

Колесник Діана

ДНЗ МДС «Меридіан»

Бронза

 

 

 

 

 

 

КАТЕГОРІЯ «УЧНІ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ»     

 

КОНКУРС ІЗ ДЕКЛАМУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЕІЗІЇ СЕРЕД УЧНІВ, ЩО Є НОСІЯМИ МОВИ

Місце

Прізвище, ім’я

Школа

Медаль

І

Родіон Собовой   

Початкова школа 1-го рівня 326

Золото

ІІ

Гудир Єлізавєта

НВК "Оболонь"

Срібло

 

ІІІ

Рибак Павло 

Французький ліцей імені Анни Київської

Бронза

 

 

 

 

 

 

КОНКУРС ІЗ ВИКОНАННЯ ПІСНІ (УКРАЇНСЬКОЮ, ТУРЕЦЬКОЮ, АНГЛІЙСЬКОЮ МОВАМИ)

 

I

Герасимов Станіслав

СШ І-ІІІ ступенів № 70

Золото

I

Хавина Варварa 

Школа естрадного виконавства Dream School

Золото

II

Кравець Валерія

Київська СШ  І ступеня № 324

Срібло

 

II

Акім Саух 

Школа естрадного виконавства Dream School

Срібло

 

III

Анастасія Углава

Міжнародна школа "Меридіан"

Бронза

 

III

Долгіна Ганна 

СШ І-ІІІ ступенів № 54

Бронза

 

 

 

 

 

КОНКУРС ІЗ ДЕКЛАМУВАННЯ ТУРЕЦЬКОЇ ПОЕЗІЇ СЕРЕД УЧНІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ТУРЕЦЬКУ ЯК ІНОЗЕМНУ

I

Артем Долина

Міжнародна школа "МЕРИДІАН"

Золото

II

Четіновали Айлін

 

Міжнародна школа "МЕРИДІАН"

Срібло

 

III

Калінчк Веронік

Міжнародна школа "МЕРИДІАН"

Бронза

 

 

 

 

 

 

 

КАТЕГОРІЯ «УЧНІ СЕРЕДНЬОЇ І СТАРШОЇ ШКОЛИ»   

КОНКУРС ІЗ ВИКОНАННЯ ПІСНІ (УКРАЇНСЬКОЮ, ТУРЕЦЬКОЮ, АНГЛІЙСЬКОЮ МОВАМИ)

I

Мосьондз Влада 

Школа ІІ-ІІІ ступенів №328

Оболонського району м. Києва

Золото

II

Перкальова Валерія

Український гуманітарний ліцей Київського університету імені Тараса Шевченка

Срібло

 

III

Софія Шкідченко

Боярська гімназія

Бронза

 

III

Шавлюк Арсен

Міжнародна школа "Меридіан"

Бронза

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КОНКУРС ІЗ ДЕКЛАМУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЕЗІЇ СЕРЕД УЧНІВ,   ЩО Є  НОСІЯМИ МОВИ

I

Міщенко Альона

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 50 ім.Г.Л. Дівіної

Золото

II

Сидоров Всеволод

НВК "Оболонь"

Срібло

 

II

Герцик Марiя

Школа-лiцей " Чорноморський"

Срібло

 

III

Ольшевська Маргарита

Гімназія " Євроленд"

Бронза

 

 

 

 

 

 

КОНКУРС ІЗ ДЕКЛАМУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЕЗІЇ СЕРЕД УЧНІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ УКРАЇНСЬКУ ЯК ІНОЗЕМНУ

I

Джаллоуд Лайан

 

Міжнародна школа "Меридіан"

Золото

II

Ерсозоглу Бейза Нур

Міжнародна школа "Меридіан"

Срібло

 

III

                     

Сарієва Сафіє

Міжнародна школа "Меридіан"

Бронза

 

 

КОНКУРС ІЗ ДЕКЛАМУВАННЯ ТУРЕЦЬКОЇ ПОЕЗІЇ СЕРЕД УЧНІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ТУРЕЦЬКУ ЯК ІНОЗЕМНУ

I

Абдуллаєва Мєлєк  

 

Школа-лiцей " Чорноморський"

Золото

I

Хамза Танбай 

 

Міжнародна школа "Меридіан"

Золото

II

Софія Ванесса Кастільо 

 

Міжнародна школа "Меридіан"

Срібло

 

III

Мустафобек Абдуллаєв 

 

Міжнародна школа "Меридіан"

Бронза

 

 

ТЕСТУВАННЯ З ТУРЕЦЬКОЇ МОВИ СЕРЕД УЧНІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ЇЇ ЯК ІНОЗЕМНУ

I

Зеленіна Аліса

Міжнародна школа "Меридіан"

Золото

II

Марія Шрамко

Міжнародна школа "Меридіан"

Срібло

 

 

 

КОНКУРС ІЗ УСНОГО МОВЛЕННЯ СЕРЕД УЧНІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ТУРЕЦЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

I

Енес Раманов

Міжнародна школа "Меридіан"

Золото

II

Сарієва Сафіє

Міжнародна школа "Меридіан"

Срібло

 

 

 

КОНКУРС ІЗ УСНОГО МОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ СЕРЕД УЧНІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ УКРАЇНСЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

I

Накашидзе Маріам 

Школа-лiцей " Чорноморський"

Золото

II

Ерсьозоглу Бейза Нур   

Міжнародна школа "Меридіан"

Срібло

 

II

Алтинкая Дiляра  

 

Школа-лiцей " Чорноморський"

Срібло

 

III

Чанія Христина 

Міжнародна школа "Меридіан"

Бронза

 

 

 

КОНКУРС ІЗ ШВИДКІСНОГО ЧИТАННЯ ТА РОЗУМІННЯ ТУРЕЦЬКИХ ТЕКСТІВ СЕРЕД УЧНІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ТУРЕЦЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

I

Енес Раманов

Міжнародна школа "Меридіан"

Золото

II

Марія Шрамко

Міжнародна школа "Меридіан"

Срібло

 

III

Хамза Танбай 

Міжнародна школа "Меридіан"

Бронза

 

 

 

 

КОНКУРС ІЗ ШВИДКІСНОГО ЧИТАННЯ ТА РОЗУМІННЯ УКРАЇНСЬКИХ ТЕКСТІВ СЕРЕД УЧНІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ УКРАЇНСЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

I

Алтинкая Дiляра  

 

Школа-лiцей " Чорноморський"

Золото

II

Ерсьозоглу Шюле Бенгу

Міжнародна школа "Меридіан"

Срібло

 

 

 

 

 

КАТЕГОРІЯ «СТУДЕНТИ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ»

КОНКУРС ІЗ ВИКОНАННЯ ПІСНІ

 

Місце

Прізвище, ім’я

Назва Університету

 

Медаль

 

I

Сєранова Альона

НПУ ім М.П.Драгоманова

Золото

II

Ярова Вікторія

НПУ ім М.П.Драгоманова

Срібло

 

III

Вейисова Диана

ХНПУ Г.С.Сковороды

Бронза

 

 

 

КОНКУРС ІЗ ПИСЬМА

 

I

Харченко Катерина

НПУ ім. М.П. Драгоманова

 

Золото

II

Какулькіна Марина

НПУ ім. М.П. Драгоманова

 

Срібло

 

III

Чеглатонєва Віталіна

ПНПУ ім. К. Д. Ушинського

Бронза

 

 

 

 

 

 

 

КОНКУРС ІЗ ДЕКЛАМУВАННЯ ТУРЕЦЬКОЇ ПОЕЗІЇ

 

I

Усатенко Ярославна

 

ХНПУ Г.С.Сковороды

Золото

I

Махрібан Хасанова

 

ХНПУ Г.С.Сковороды

Золото

II

Ковальська Владислава 

НПУ ім. М.П. Драгоманова

 

Срібло

 

III

Навотна Вероніка

ПНПУ ім. К. Д. Ушинського

Бронза

 

 

КОНКУРС З АУДІЮВАННЯ

 

I

Яременко Дарія

 

ХНПУ Г.С.Сковороды

Золото

II

Петришена Тетяна

ПНПУ ім. К. Д. Ушинського

Срібло

 

III

Навотна Вероніка

ПНПУ ім. К. Д. Ушинського

Бронза

 

 

КОНКУРС ІЗ УСНОГО МОВЛЕННЯ

I

Харченко Катерина

НПУ ім. М.П. Драгоманова

 

Золото

II

Какулькіна Марина

НПУ ім. М.П. Драгоманова

 

Срібло

 

II

Доканова Оксана

НПУ ім. М.П. Драгоманова

 

Срібло

 

III

Петришена Тетяна 

ПНПУ ім. К. Д. Ушинського

Бронза

 

 

ТЕСТ НА ВИЗНАЧЕННЯ РІВНЯ  З ТУРЕЦЬКОЇ МОВИ

 

Місце

Прізвище, ім’я

Назва Університету

 

Медаль

 

I

Дорошенко Анастасія  

 

Золото

 

II

Яременко Дарія 

ХНПУ Г.С.Сковороды

Срібло

 

III

Усатенко Ярославна

ХНПУ Г.С.Сковороды

Бронза

 

 

 

 

 

 

ТЕСТ НА ВИЗНАЧЕННЯ РІВНЯ (C1) З ТУРЕЦЬКОЇ МОВИ

 

Місце

Прізвище, ім’я

Назва Університету

Рівень

1

Myrzagulova Zyinat

 

C1

 

2

Дорошенко Анастасія

 

C1

 

3

Байрамова Айтен

 

C1

 

4

Nadiia Bairaktar

 

C1

 

5

Александра Ердогду

 

C1

 

6

Аразмирадова Тетяна

 

 

C1

 

7

Байрамова Кенуль

НПУ ім. М.П. Драгоманова

 

C1

8

Яременко Дарія

ХНПУ Г.С.Сковороды

 

С1

9

Вейисова Диана

ХНПУ Г.С.Сковороды

 

C1

10

Усатенко Ярославна

ХНПУ Г.С.Сковороды

C1

11

Якубова Заріфе

 

 

C1

 

ТЕСТ НА ВИЗНАЧЕННЯ РІВНЯ (В2) З ТУРЕЦЬКОЇ МОВИ

 

Місце

Прізвище, ім’я

Назва Університету

Рівень

1

Махрібан Хасанова

ХНПУ Г.С.Сковороды

 

В2

2

Чеглатонєва Віталіна

ПНПУ ім. К. Д. Ушинського

 

В2

3

Багрій Юлія

НПУ ім. М.П. Драгоманова

 

В2

 

4

Петришена Тетяна

ПНПУ ім. К. Д. Ушинського

В2

5

Ляхова Наталія

ПНПУ ім. К. Д. Ушинського

В2

 

6

Доканова Оксана

НПУ ім. М.П. Драгоманова

 

В2

 

7

Мірзаммедова Жале

Академія праці і соціальних відносин та Туризму

В2

 

8

Навотна Вероніка

ПНПУ ім. К. Д. Ушинського

В2

 

7

Валерія Буракова

НПУ ім. М.П. Драгоманова

 

В2