В українській столиці відбувся перший етап XVII-го Всеукраїнського фестивалю мов та культур

6 квітня 2019 року у Києві пройшов перший етап XVII-го Всеукраїнського фестивалю мов та культур серед учнів середніх навчальних закладів. Понад сто учасників отримали можливість продемонструвати свої таланти.

Фестиваль розпочався з вітального слова проректора Європейського університету з наукової роботи, доктора політичних наук, професора й академіка Академії політичних наук України І. Г. Оніщенко. Висловивши пошану учасникам заходу від імені ректора цього навчального закладу  І. І. Тимошенка, пані Ірина наголосила на тому, що Європейський університет, який виступив одним з головних організаторів фестивалю, вважає за честь приймати обдарованих дітей у своїх стінах.

У межах святкової програми до слова запросили, зокрема, голову правління Міжнародного культурного центру «Сяйво» проф. В. І. Сергійчука, який зауважив, що Фестиваль мов та культур щороку стає прикладом єднання, дружби і порозуміння.

Виступаючи зі зверненням до учасників та гостей дійства, О. О. Тарасенко, директор Міжнародної школи «Меридіан», яка теж долучилася до організації змагань, закцентувала на важливості таких заходів, адже вони не лише об’єднують молодь, а й зміцнюють мовні і культурні зв’язки між різними народами.

Продемонструвавши високий рівень володіння українською, англійською і турецькою мовами, учасники фестивалю позмагалися у читанні, усному мовленні, письмі, декламуванні віршів та виконанні пісень. Виступи конкурсантів оцінювало професійне журі.

Учні й члени журі отримали сертифікати та подарунки від спонсорів фестивалю. Остаточні результати змагань у різних категоріях буде оголошено по завершенні другого етапу фестивалю.