ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ МОВ ТА КУЛЬТУР

 РЕЗУЛЬТАТИ XVI-ГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ МОВ ТА КУЛЬТУР…​

УЧНІ ДОШКІЛЬНИХ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ

КОНКУРС ІЗ ВИКОНАННЯ ПІСНІ

SONG CONTEST/ ŞARKI YARIŞMASI
  Призвіще та ім'я   Школа Мадаль
1 Різник Вікторія  ЗДО № 188 Золота
2 Перкальова Олександра ДНЗ № 45 Срібло
3 Федоренко Злата Dream School  Бронза
3 Кравцова Софія  ШДС «Поділля»  Бронза
      КОНКУРС ІЗ ДЕКЛАМУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЕІЗІЇ 
                     СЕРЕД УЧНІВ, ЩО Є ЇЇ НОСІЯМИ Мадаль
1 Горошко Олександра  ШДС «Євроленд»  Золота
2 Петрина Поліна   ДНЗ №803  Срібло
3 Максименко Наталія    ДНЗ № 388  Бронза
3 Лісовська Марія   ДНЗ № 163  Бронза
ЗМАГАННЯ У КАТЕГОРІЇ «НАРОДНІ ТАНЦІ». 
  Школа Мадаль
1 ДНЗ №142  Золота
2 ДНЗ № 486 Срібло
3 ДНЗ № 63  Бронза
конкурс малюнків
  Призвіще та ім'я   Школа Мадаль
1 Рибіцька Ніколетта  ЗДО № 98 Золота
1 Тарасенко Ярослав  ДНЗ МДС «Меридіан» Золота
2 Годованюк Дарина  ДНЗ № 388 Срібло
2 Гембержевський Маркіян  ЗДО №98 Срібло
2 Гриценко Єсенія  ЗДО № 98 Срібло
2  Кусик Андрій    Срібло
3 Сальникова Соломія    ЗДО №98 Бронза
3 Литвиненко Андрій    ДНЗ №388 Бронза
3 Піша Кароліна    ШДС «Євроленд» Бронза
3 Заславець Єлізавета    ШДС «Євроленд» Бронза
3 Калініченко Мілана   ДНЗ № 388 Бронза
3 Гейко Діана    ДНЗ № 388 Бронза

КОНКУРСНІ КАТЕГОРІЇ ДЛЯ УЧНІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ 

КОНКУРС ІЗ ВИКОНАННЯ ПІСНІ
SONG CONTEST/ ŞARKI YARIŞMASI
  Призвіще та ім'я   Школа Мадаль
1 Шкаровська Анастасія Гімназія № 315  Золота
1 Тітаренко Злата  СЗШ№99м.Львів Золота
2 Заєць Карина Київська Гімназія східних мов 1 Срібло
3 Бондар Єва  Гімназія № 315 Бронза
3 Коджебаш Дар'я   школа №85  та школа вокала «DREAM SCHOOL Бронза
КОНКУРС ІЗ ДЕКЛАМУВАННЯ ТУРЕЦЬКОЇ ПОЕЗІЇ 
ANA DİLTÜRKÇE ŞİİR YARIŞMASI
1 Четіновали Айлін Школа " Меридіан " Золота
2 Ердогду Нахiде Йагмур   Lyceum Chernomorsky Срібло
3 Хишир Зехра   Школа " Меридіан " Бронза
КОНКУРС ІЗ ДЕКЛАМУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЕІЗІЇ 
СЕРЕД УЧНІВ, ЩО Є ЇЇ НОСІЯМИ
1 Макаревич Ярослав НВК «Оболонь» Золота
2 Сташевська Полiна Lyceum Chernomorsky Срібло
 
КОНКУРС ІЗ ДЕКЛАМУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЕЗІЇ 
СЕРЕД УЧНІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ЇЇ ЯК ІНОЗЕМНУ
1 Кадиева Эвелина Набиюллаевна Школа Экология и культура Срібло
       
       
КОНКУРС ІЗ ШВИДКІСНОГО ЧИТАННЯ СЕРЕД УЧНІВ, 
ЩО Є НОСІЯМИ ТУРЕЦЬКОЇ МОВИ. 
ANA DİL TÜRKÇE HIZLI OKUMA YARIŞMASI Мадаль
1 Аслан Ахсен Бейза Школа " Меридіан " Золота
2 Кош Беріре Лейла Школа " Меридіан " Срібло
3 Кес Хакан Школа " Меридіан " Бронза
КОНКУРС ІЗ ШВИДКІСНОГО ЧИТАННЯ СЕРЕД УЧНІВ, 
ЩО ВИВЧАЮТЬ ТУРЕЦЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ 
YABANCI DİL TÜRKÇE HIZLI OKUMA YARIŞMASI Мадаль
1 Танбай Хамза  Школа " Меридіан " Золота
2 Абдулаєв Мустафа  Школа " Меридіан " Срібло
3 Гаджієва Меліса Школа " Меридіан " Бронза
ЗМАГАННЯ У КАТЕГОРІЇ «НАРОДНІ ТАНЦІ». 
1 Гімназія-інтернат №13 міста Києва. Золота
2 Школа " Меридіан " Срібло
3 Художній колектив "Задаваки" ЗОШ №1 Бронза
КОНКУРС ІЗ ДЕКЛАМУВАННЯ ТУРЕЦЬКОЇ ПОЕЗІЇ 
  ЩО ВИВЧАЮТЬ ТУРЕЦЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ 
  YABANCI DİLTÜRKÇE ŞİİR YARIŞMASI Мадаль
1 Головатюк Катерина  Школа " Меридіан " Золота
2 Абдулаєв Мустафа Школа " Меридіан " Срібло
3  Танбай Хамза  Школа " Меридіан " Бронза

 КОНКУРСНІ КАТЕГОРІЇ ДЛЯ УЧНІВ СЕРЕДНЬОЇ І СТАРШОЇ ШКІЛ

КОНКУРС ІЗ ВИКОНАННЯ ПІСНІ
SONG CONTEST/ ŞARKI YARIŞMASI
  Призвіще та ім'я   Школа Мадал
1 Шкідченко Софія ГІМНАЗІЯ Золота
1 Арсентєва Аліна  м.Львів Золота
2 Шаіб Ея Гімназія "Євроленд" Срібло
3 Валуйська Аліна  Спеціалізована школа інформаційних технологій №3 Бронза
3 Балабанов Олександр Спеціалізована школа № 298 Бронза
КОНКУРС ІЗ ДЕКЛАМУВАННЯ ТУРЕЦЬКОЇ ПОЕЗІЇ 
ANA DİLTÜRKÇE ŞİİR YARIŞMASI
СЕРЕД УЧНІВ, ЩО Є ЇЇ НОСІЯМИ
1 Аслан Мерве Йетер  Школа " Меридіан " Золота
2 Кес Іхсан Школа " Меридіан " Срібло
2 Чолак-Килич Джем Джедал Lyceum Chernomorsky Срібло
2 Абдуллаева Мелек Lyceum Chernomorsky Срібло
3 Дегірменджі Володимир Школа " Меридіан " Бронза
КОНКУРС ІЗ ДЕКЛАМУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЕІЗІЇ 
СЕРЕД УЧНІВ, ЩО Є ЇЇ НОСІЯМИ Мадаль
1 Міщенко Альона  Микоалаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №50 Золота
1 Ткаченко Аліна Козелецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3  Золота
2 Довбиш Марія Школа " Меридіан " Срібло
3 Перкальова Валерія Український гуманітарний ліцей  КНУ  Ім.Т.Шевченка Бронза
3 Зеленіна Аліса Школа " Меридіан " Бронза
3 Ольшевська Маргарита  Гімназія "Євроленд" Бронза
КОНКУРС ІЗ ДЕКЛАМУВАННЯ ТУРЕЦЬКОЇ ПОЕЗІЇ  
СЕРЕД УЧНІВ ЩО ВИВЧАЮТЬ ЇЇ ЯК ІНОЗЕМНУ
YABANCI DİL TÜRKÇE ŞİİR YARIŞMASI Мадаль
1 Зеленіна Аліса Школа " Меридіан " Золота
2 Алi Лiля Lyceum Chernomorsky Срібло
3 Сарієва Сафіє  Школа " Меридіан " Бронза
3 Шрамко Марія  Школа " Меридіан " Бронза
КОНКУРС ІЗ ДЕКЛАМУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЕЗІЇ 
СЕРЕД УЧНІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ЇЇ ЯК ІНОЗЕМНУ
1 Дегірменджі Володимир Школа " Меридіан " Золота
2 Чанія Христина  Школа " Меридіан " Срібло
3 Суворова-Озджан Зейнеп Lyceum Chernomorsky Бронза
3 Качмаз Полiна Lyceum Chernomorsky Бронза
ЗМАГАННЯ У КАТЕГОРІЇ «НАРОДНІ ТАНЦІ». 
1 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №28 ім. Т.Г. Шевченка Золота
2 Приватний ЗНЗ Сумська приватна гімназія "Просперітас Срібло
3 Художній колектив "Задаваки" ЗОШ №1 Бронза

КОНКУРС ІЗ УСНОГО МОВЛЕННЯ СЕРЕД СТУДЕНТІВ,

ЩО ВИВЧАЮТЬ ЇЇ ЯК ІНОЗЕМНУ

YABANCI DİL TÜRKÇE KONUŞMA  YARIŞMASI Мадаль
1 Сарієва Сафіє  Школа " Меридіан " Золота
2 Касап Михайло Lyceum Chernomorsky Срібло
3 Алi Жаклiн Lyceum Chernomorsky Бронза
КОНКУРС ІЗ НАПИСАННЯ ТВОРУ СЕРЕД УЧНІВ
ЩО Є НОСІЯМИ ТУРЕЦЬКОЇ МОВИ
ANA DİL TÜRKÇE YAZMA YARIŞMASI
1 Їлдиз Сювейда  ШКОЛА ЕКСТЕРНІВ Золота
2 Ердогду Зехра Хюрун Школа " Меридіан " Срібло
2 Таниш Нюрефшан  Школа " Меридіан " Срібло
3 Гюлджан Зехра Lyceum Chernomorsky Бронза
3 Кош Есма  Школа " Меридіан " Бронза
КОНКУРС ІЗ УСНОГО МОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ 
 СЕРЕД УЧНІВ,ЩО ВИВЧАЮТЬ УКРАЇНСЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ. 
1 Осай Мохаммад Lyceum Chernomorsky Золота
2 Дегірменджі Володимир Школа " Меридіан " Срібло
3 Качмаз Полiна Lyceum Chernomorsky Бронза

МІЖ УНІВЕРСИТЕТАМИ 

КОНКУРС ІЗ ВИКОНАННЯ ПІСНІ
  SONG CONTEST/ ŞARKI YARIŞMASI
  Призвіще та ім'я   Університет  Мадал
1 Камишенцева Тетяна Університет імені К.Д.Ушинського Золота
2 Тертій Ольга  НПУ ім. М.П.Драгоманова Срібло
3 Усатенко Ярославна ХНПУ имени Г.С.Сковороды Бронза
3 Корженевська Аріна Київський університет імені Бориса Грінченка Бронза
КОНКУРС ІЗ ДЕКЛАМУВАННЯ ТУРЕЦЬКОЇ ПОЕЗІЇ 
  TÜRKÇE ŞİİR YARIŞMASI
1 Асаулова Катерина Університет імені К.Д.Ушинського Золота
2 Яманди Тетяна Університет імені К.Д.Ушинського Срібло
3 Сарибілял Каріна Лну Івана Франка Бронза
3 Чеглотонєва Віталіна Університет імені К.Д.Ушинського Бронза
КОНКУРС ІЗ УСНОГО МОВЛЕННЯ 
TÜRKÇE KONUŞMA  YARIŞMASI
1 Олена Новохацька НПУ ім. М.П.Драгоманова Золота
2 Доканова Оксана НПУ ім. М.П.Драгоманова Срібло
2  Ганенко Марина Ангора Г.  Срібло
3 Ярославна Усатенко ХНПУ имени Г.С.Сковороды Бронза
3 Багрій Юлія НПУ ім. М.П.Драгоманова Бронза
КОНКУРС ІЗ НАПИСАННЯ ТВОРУ 
TÜRKÇE YAZMA YARIŞMASI
1 Валерія Буракова НПУ ім. М.П.Драгоманова Золота
2 Катерина Позднякова Київський університет імені Бориса Грінченка Срібло
3 Анастасія Жемерікіна НПУ ім. М.П.Драгоманова Бронза
 ПЕРЕКЛАДАЦЬКИЙ КОНКУРС
TERCÜME  YARIŞMASI
1 Гринчак Людмила Київський університет імені Бориса Грінченка Золота
2 Багрій Юлія НПУ ім. М.П.Драгоманова Срібло
3 Камишенцева Тетяна Університет імені К.Д.Ушинського Бронза
ЗМАГАННЯ З АУДІЮВАННЯ 
DİNLEME YARIŞMASI
1 Валерія Буракова НПУ ім. М.П.Драгоманова Золота
2 Гринчак Людмила Київський університет імені Бориса Грінченка Срібло
3 Алла Гонза Українсько-турецький культурний центр  Бронза
3 Багрій Юлія НПУ ім. М.П.Драгоманова Срібло
КОНКУРС ІЗ НАПИСАННЯ ЕСЕ 
TÜRKÇE DENEME YAZMA YARIŞMASI
1 Байрамова Мяхри ХНПУ имени Г.С.Сковороды Золота
2 Олена Новохацька НПУ ім. М.П.Драгоманова Срібло