Переможці українського етапу у Львові XVI Всеукраїнського фестивалю мов та культур!

Декламування української поезії (1-4 клас)
1 Островський Маркіян МПК імена Гната Хоткевича
2 Хом'як Лілія Марія Авторська школа «Тривіта»
3 Дорош Олександра  НВК ,,Арніка" школа-садок
Кузів Софія Авторська школа «Тривіта»
Декламування української поезії (5-11 клас)
1 Панькевич Назарій Бродівська гімназія ім. І.Труша
2 Вороцянко Вікторія Глинський_навчально-виховний комплекс ”Загальноосвітній заклад I-III ст.- дошкільний заклад”_
Гуляйгродська Аліна Бродівська гімназія ім. І.Труша
3 Романів Софія КОЦ ім. О.Д. Дитячий самодіяльний театр "СЛОВО"
Галаджун Андрій СЗШ № 22 імені В. Стефаника
Норичко Вікторія Сколівський районний будинок дитячої та юнацької творчості
     
Пісня (1- 4 клас)
1 Тітаренко Злата  СЗШ№99м.Львів
Гірник Софія НВК школа 1-го ступеня – гімназія ім. А. Шептицького
2  Накрийко Софія Гімназія Львівського інверситету бізнесу і права
 Брода Поліна Молодша початкова школа № 4
 Сідельник Анна Равська ЗОШ 
Періг Уляна Львівська дитяча музична школа 2
3  Яворська Катерина Волицька ЗОШ
Тарнавська Діана-Анна ЛСЗШ№53
Пісня (5- 11 клас)
1 Арсентєва Аліна  Жовківський районний центр дитячої та юнацької творчості
Ніна Бойкова Гімнаия 315
2  Мхітарян Анастасія ЦТДЮГ
 Яксманицька Тетяна  СЗШ № 22 імені В. Стефаника
 Дмитренко Вікторія  
3  Горяча Вікторія Рава Руська ДМШ 
 Гіль Вікторія ГО СЕВ «Подих Весни»
Дочило Софія СЗШ№92
     
  Подарунок від організаторів:
  Хома Софія ЗОШ №100
  Сидорук Марія Школа інтернат №100
  Подарунок від журі:
  Стефанишин Дарина Львівська державна школа мистецтв №9
  Дісковська Єлизавета Львівська дитяча музична школа 2
  Костевич Вадим Рава Руська школа № 2
  Гулій Софія СЗШ№91
  Оливко Олег Будинок дитячої та юнацької творчості
  Лапка Данило СШ №91

 

Хореографія І вікова категорія
1. Танцювальний ансамбль «Галицьке мереживо» ГО «Разом», м. Львів Керівник Галина Курганська
2. Ансамбль танцю «Соняшник» Дублянської школи мистецтв Керівник Вікторія Юрків
3. Ансамбль естрадно-спортивного танцю «Сунички» Народного дому м. Винники Керівник Наталія Винярська
Хореографія II вікова категорія
1. Зразковий дитячий театр танцю «Левеня» 58-го будинку офіцерів, м. Львів Керівник Наталя Бондарчук
2. Зразковий ансамль танцю «Барвінок» Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості м. Львів Керівник Галина Тіхонова
3. Ансамбль народного танцю «Джерельце» Сокальської дитячої школи мистецтв імені В. Матюка Керівник Марія Кащук
Хореографія III вікова категорія
1. Зразковий дитячий театр танцю «Левеня» 58-го будинку офіцерів, м. Львів Керівник Наталя Бондарчук
2 .Ансамбль народного танцю «Подоляночка» ЗСШ №77, м. Львів Керівник Наталія Ольшанська
3. Школа танцю «Фієста» м. Львів керівник Наталія Черниш
Хореографія IV вікова категорія
1. Театр танцю «Ескада» 58-го будинку офіцерів, м. Львів Керівник Наталя Бондарчук