КОНКУРС ІЗ НАПИСАННЯ ОПОВІДАННЯ СЕРЕД СТУДЕНТІВ, ЩО Є НОСІЯМИ ТУРЕЦЬКОЇ МОВИ

УМОВИ УЧАСТІ У КОНКУРСІ

 

1. Участь у конкурсі можуть брати студенти вищих навчальних закладів, що вивчають турецьку мову як іноземну.  

2. Кількість учасників конкурсу необмежена.

3. Мовою проведення конкурсу є турецька, проте рівень володіння нею не є ключовим критерієм оцінювання.

4. Тема оповідання – вільна.

5. Студенти, які хочуть долучитися до участі у конкурсі, мають надіслати свої оповідання на електронну адресу turkoluk@gmail.com до 04.04.2018 року.

6. Конкурс із написання оповідання пройде у Києві 21.04.2018 року.

7. Конкурсні роботи не мають бути опублікованими або перекладеними раніше.

8. Правила оформлення оповідання: формат сторінки – А4 (210 мм X 297 мм), відступ зліва – 2,5 см, відступ справа – 2 см, відступ зверху – 2,5 см, відступ знизу – 2,5 см. Текст і заголовки слід вирівнювати за лівим і правим боками (justify), а таблиці і роз’яснення до ілюстративного матеріалу необхідно розміщувати посередині сторінки. Текст слід набирати шрифтом Calibri (розмір – 12). Міжрядковий інтервал – 1,5 см. Текст має бути написаний звичайними літерами (за винятком тих місць, на яких автор бажає закцентувати увагу). Після крапки, що завершує речення, необхідно залишати пробіл. Усі сторінки оповідання необхідно пронумерувати. Обсяг оповідання повинен бути від 2 до 5 сторінок.

9. На початку оповідання слід вказати: ім’я, прізвище, дату народження, навчальний заклад, контактну інформацію (адресу, телефон, електронну пошту) автора, а також додати короткі відомості про нього.

10. Оргкомітет Міжнародного фестивалю мов та культур в Україні зберігає за собою право публікувати роботи, що надійшли до участі у конкурсі. Відповідальність за погляди і думки, висловлені в оповіданнях, нестимуть лише їхні автори.

При оцінюванні оповідання члени журі послуговуватимуться такими критеріями:

− ступінь майстерності у використанні турецької мови і техніка письма;         

– обізнаність автора з обраною темою, збалансованість матеріалу, цілісність оповіді;

− оригінальність теми, стилю і манери викладу матеріалу;        

–  вправність у використанні турецької мови.

11. Учасники змагань муситимуть презентувати свої оповідання членам журі у межах конкурсної програми, що відбудеться 28.04.2018 року. Оцінки, отримані за презентацію, складатимуть 60 % від загальної оцінки твору.

 

НАГОРОДИ

 

Учасника, що посяде 1 місце у конкурсі з написання оповідання, буде нагороджено золотою медаллю і подарунком, 2 місце – срібною медаллю і подарунком, а 3 місце – бронзовою медаллю і подарунком.