КОНКУРС ІЗ НАПИСАННЯ ЕСЕ СЕРЕД СТУДЕНТІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ТУРЕЦЬКУ МОВУ ЯК ІНОЗЕМНУ

 

УМОВИ УЧАСТІ У КОНКУРСІ

1. Участь у конкурсі можуть брати студенти вищих навчальних закладів.

2. Кількість учасників конкурсу необмежена.

3. Мовою проведення конкурсу є турецька, проте рівень володіння нею не є ключовим критерієм.

4. Участь у конкурсі можуть брати студенти віком від 17 до 25 років.

5. Тема есе – вільна.

7. Студенти, які хочуть долучитися до участі у конкурсі, мають надіслати свої есе на електронну адресу turkoluk@gmail.com до 10.03.2017 року.

8. Конкурс із написання есе пройде у Києві 18.03.2017 року.

9. Конкурсні роботи не мають бути опублікованими або перекладеними раніше.

10. Правила оформлення есе: формат сторінки – А4 (210 мм X 297 мм), відступ зліва – 2,5 см, відступ справа – 2 см, відступ зверху – 2,5 см, відступ знизу – 2,5 см. Текст і заголовки слід вирівнювати за лівим і правим боками (justify), а таблиці і роз’яснення до ілюстративного матеріалу необхідно розміщувати посередині сторінки. Текст слід набирати шрифтом Calibri (розмір – 12). Міжрядковий інтервал – 1,5 см. Текст має бути написаний звичайними літерами (за винятком тих місць, на яких автор бажає закцентувати увагу). Після крапки, що завершує речення, необхідно залишати пробіл. Усі сторінки есе необхідно пронумерувати. Обсяг есе повинен бути від 2 до 5 сторінок.

11. На початку есе слід вказати: ім’я, прізвище, дату народження, навчальний заклад, контактну інформацію (адресу, телефон, електронну пошту) автора, а також додати короткі відомості про нього.

12. Оргкомітет Міжнародного фестивалю мов та культур в Україні зберігає за собою право публікувати роботи, що надійшли до участі у конкурсі. Відповідальність за погляди і думки, висловлені в есе, нестимуть лише їхні автори.

При оцінюванні есе члени журі послуговуватимуться такими критеріями:

− ступінь майстерності у використанні турецької мови і техніка письма;         

– обізнаність автора з обраною темою, збалансованість матеріалу, цілісність оповіді;

− оригінальність теми, стилю і манери викладу матеріалу;          

– рівень володіння турецькою мовою.

НАГОРОДИ

 

Учасника, що посяде 1 місце у конкурсі з написання оповідання, буде нагороджено золотою медаллю, 2 місце – срібною медаллю, а 3 місце – бронзовою медаллю.