16 лютого 2018 року пройшов XVI Всеукраїнський Фестиваль Мов та Культур серед дошкільних закладів освіти.

Будь який фестиваль – це свято, зустрічі та відкриття нових творчіх зірочок, радість спілкування, вдячні глядачі в залі та перші аплодисменти юним артистам. Ось і наш Фестиваль, став вже доброю традицією. В цьому році, в конкурсній програмі прийняли участь талановиті діти близько 30 дошкільних закладів освіти, та декількох школ мистецтв. Конкурсну програму було поділено на три творчі номінації: пісенний конкурс, конкурс народних танців, конкурс із декламування української поезії. Не дивлячись на те, що діти ще дошкільнята, вони показали високий рівень відповідальності, підготовки, артистизму.

З відкриттям XVI Всеукраїнського Фестивалю Мов та Культур, конкурсантів, та всіх гостей свята привітали поважні гості: голова правління центру «Сяйво», професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, академік Академії наук вищої школи України Володимир Сергійчук та Перший посол Незалежної України в Туреччині Ігор Турянський.

Оцінювали номери учасників: Таран Олена Віталіївна - методист НМЦ дошкільної та початкової освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти при Київському університеті ім.Б.Грінченка; Полякова Олена Василівна - методист НМЦ дошкільної та початкової освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти при Київському університеті ім.Б.Грінченка; Тищенко Людмила Олексіївна, методист Районного науково-методичного центру; Шевченко Вікторія Тарасівна – викладач вокалу в Школі естрадного виконавства Dream School; ЯковенкоМикола Іванович – директор Школи естрадного виконавства  Dream School; Калюжна Тамара – викладач естрадного вокалу школи естрадної майстерності та продюсерського центру «Talant Production».

Глядачі, в свою чергу, отримали велику кількість позитивних емоцій та гарний настрій.